Шановні відвідувачі "Очаківщини", хто небайдужий до історії та новин району, сайт безкоштовно опублікує любі Ваші матеріали, зі збереженням авторського права.
Запрошую до співпраці всіх, як професіоналів, так і аматорів.



В 2003 році управлінням культури Миколаївської обласної держадміністрації, Обласним методичним кабінетом навчальних закладів культури та мистецтв був започаткований обласний огляд – конкурс «Джерело юних талантів». Кожного навчального року учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) приймають участь в обласних фестивалях, конкурсах, а переможці запрошуються для участі в звітному Гала – концерті.

Дочірні категорії

Художній керівник - Козлова Світлана Володимирівна

З історії

За всіма вимогами - Народний. А як же все починалося? На базі міжколгоспного санаторію "Золотий колос" в 1989 році була створена танцювальна група в основному із співробітників санаторію. Це були молоді, сповнені оптімізму дівчатка, об'єднані любов'ю до танцю. Репетиції відбувалися не вимушено, весело і цікаво, будь-яка задумка втілювалась в життя. Шили самі собі костюми, обговорювали програму і виступи, а останні завжди проходили під грім оплесків. Паралельно з цими заняттями працювали з дітьми. А в 1990 році вирішили об'єднати зусилля розрізнених груп в одне ціле - ансамбль народного танцю "Золотий колос". У нім налічувалося чотири вікові групи від 7 до 30 років, керівництво взяла на себе Світлана Володимирівна Козлова.

Роки репетицій і концертів дали свої плоди, і в 1996 році ансамбль висувають на присвоєння звання "народний".

14 травня 1996 рік. Сцена районного будинку культури добре прикрашена і яскраво освітлена. День - робочий, проте глядачів зібралося багато. У залі - жюрі, провідні фахівці області з хореографії. Учасники концерту хвилюються, готуються до виходу. Директор будинку культури Ірина Звлададзе оголошує про початок концерту. Перший танець "Привітальній", в ході якого вручається коровай голові комісії начальникові обласного будинку народної творчості М.М.Бойчуку. І пішло в жорсткому ритмі: 16 танців, збудованих по висхідній, - кожен наступний був більш яскравіший і енергійніший попереднього. За сценою швидка зміна костюмів, без затримок вихід на сцену. У залі гучні оплески. Чудове музичне оформлення допомагало створити належний настрій і артистам і глядачам.

На завершення - запальний "Гопак" і "Святковій" переростають у фінал концерту. Всі учасники концерту виходять на осуд глядачів і жюрі. Присутні піднімаються і довго аплодують. Такого величезного успіху ніхто не чекав. Це була перша велика перемога.

Вгору