Шановні відвідувачі "Очаківщини", хто небайдужий до історії та новин району, сайт безкоштовно опублікує любі Ваші матеріали, зі збереженням авторського права.
Запрошую до співпраці всіх, як професіоналів, так і аматорів.



 

Відповідно до Наказу втратив чинність наказ Міністерства доходів і зборів України від 22 жовтня 2013 року №609 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

В затвердженому Наказом Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів (далі - Порядок) наведено алгоритм і приклади заповнення поля «Призначення платежу» платіжки на сплату (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів. Додатком до Порядку є новий Перелік кодів видів сплати, який значно коротший від попереднього.

В новому Порядку:

- додано приклад заповнення поля «Призначення платежу» у разі перерахування до бюджету Державною казначейською службою України ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ;

- змінено ряд кодів і їх назв;

- встановлено, що за наявності у платника/платника єдиного внеску податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску, розрахунковий документ на переказ коштів приймається до виконання незалежно від напряму сплати, зазначеного в полі «Призначення платежу» розрахункового документа. При цьому зарахування коштів відбувається в порядку черговості, встановленому ПКУ, а для такого виду сплати органами ДФС присвоюється код виду сплати 140;

- у полі 3 тепер не потрібно зазначати код ЄДРПОУ відокремленого підрозділу, за який сплату здійснює юридична особа.

Також Порядком визначено, що при заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками.

 

Зареєструватися, щоб мати можливість залишати коментарі.

Вгору