Шановні відвідувачі "Очаківщини", хто небайдужий до історії та новин району, сайт безкоштовно опублікує любі Ваші матеріали, зі збереженням авторського права.
Запрошую до співпраці всіх, як професіоналів, так і аматорів.



Етапи росту та досягнення народного колективу танцю «Золотий колос»

1995 рік

лауреат огляду колективів художньої самодіяльності та майстрів народної творчості районів та міст Миколаївської області, присвячених 50-річчю Перемоги у Великій вітчизняній війні

обласний фестиваль дитячої творчості "Перші ластівки" (ІІІ місце)

1996 рік

дитячий фестиваль народної творчості "Золотий лелека" (ІІ місце)

1998 рік

обласний фестиваль хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі-98" (І місце)

обласний конкурс на кращий сюжетний танець (ІІ місце)

1999 рік

лауреат Всеукраїнського огляду народної творчості

обласний фестиваль хореографічних колективів "Миколаївські зорі-99" (ІІІ місце)

2000 рік

обласний фестиваль хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі-2000" (ІІІ місце)

2001 рік

лауреат Всеукраїнського огляду народної творчості

регіональний фестиваль самодіяльних хореографічних колективів "Миколаївські зорі" (ІІІ місце)

2002 рік

регіональний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Миколаївські зорі"  (ІІ місце)

2003 рік

регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі" (І місце)

2004 рік

обласний конкурс сюжетного танцю "Чарівний чобіток" (І місце)

VII обласний (III міжрегіональний) фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі-2004" (IІ місце)

IV міжрегіональний фестиваль "Чумацький шлях" пам'яті співака та композитора М. Кравченка

2005 рік

обласне свято "Танець року-2005" "Танцювальні візерунки", нагорода "Ніка"

другий фестиваль дитячого хореографічного мистецтва "Алісоград-2005"

фестиваль національних культур "Дружба"

фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі-2005" (І місце)

І міжнародний фестиваль вокального мистецтва "факел надії»

2006 рік

обласне свято "Танець року-2006", "Танцювальні візерунки"

IV фестиваль слов'янських народів

фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі-2006" (IIІ місце)

відкритий конкурс юних та молодих виконавців "Маленькі зірки", м. Херсон (IIІ місце)

обласний конкурс сюжетного танцю та малих форм "Чарівний чобіток" (IІ місце)

обласний відбірковий тур ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського у номінації F (І місце)

2007 рік

обласне свято хореографії "Танцювальні візерунки",  нагорода "Ніка"

обласний конкурс сюжетного танцю та малих форм "Чарівний чобіток" (І місце)

 2008 рік

лауреат обласного огляду народної творчості "Мій рідний край, оспіваний піснями"

обласний конкурс сюжетного танцю "Чарівний чобіток" (IІ місце)

дипломант IV фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтво "Алісоград"

2009 рік

диплом І ступеня обласного туру ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П.Вірського

Лауреат VII регіонального фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі" (IІ місце)

лауреат обласного конкурсу сюжетного танцю "Чарівний чобіток" (І місце)

Лауреат III Міжнародного фестивалю юнацької творчості "Україночка скликає друзів" (м. Чернівці)

2010 рік

Лауреат Міжнародного фестивалю фольклорних колективів народів світу в м. Тренто (Італія)

Дипломант II відбіркового туру ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. П.Вірського

учасник Загальноукраїнської програми "Енциклопедія дитячої творчості", "Юні таланти України"

2011 рік

Лауреат I ступеня III міського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "Молодість, грація, краса" (м. Одеса)

нагорода "Велика зірка" переможця на обласному святі танцю

I премія на III Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Віртуоз" (пгт.Затока, Одеської обл.)

Лауреат I премії IX Міжнародного фестивалю-конкурсу "Світ талантів-2011" (м.Київ)

 2012 рік

Лауреат I премії обласного конкурсу сюжетного танцю "Чарівний чобіток"

Лауреат II Міжнародного творчого фестивалю "Дружба" (м. Устрики-Дольне, Польша)

ІІ премія ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "Південний бриз" (м. Миколаїв)

Гран-при IV міського фестивалю-конкурсу російської народної творчості "Київська русь"

Лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Морська перлина" (м. Одеса)

Лауреат VI Міжнародного фестивалю "Чуття одеської родини"

Лауреат І премії Х Всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу "Світ талантів-2012" (м. Одеса, Молода гвардія)

2013 рік

Регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі" (І місце)

Лауреат ІІ премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Білий парус" (м. Одеса)

Гран-при XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу "Золотий лелека" (с. Рибаківка)

IV Міжнародний фестиваль конкурс "Viva fest Arcadia"( Гран-при) (м. Одеса)

лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Чумацький шлях" (м. Очаків)

лауреат Всеукраїнського фестивалю національних культур "Дружба" (м. Миколаїв)

Лауреат І премії V Міжнародного конкурсу дитячої та юнацької творчості "Golden fest " (м. Одеса)

І місце в обласному відбірковому турі Всеукраїнського фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. П. Вірського

2014 рік

Регіональний конкурс сюжетного танцю "Чарівний чобіток" (І місце - середня, ІІ місце - молодша) (с. Баштанка)

ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс "Артек. Карпати. Буковель-2014"  (І місце)

переможці відбіркового туру регіонального фестивалю-клнкурсу фореографічного мистецтв "Миколаївсикі зорі"

Диплом учасника у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу ім. П. Вірського (м. Одеса)

Х Міжнародний конкурс дитячої та юнацької творчості "Crystal Fest-2014" (І місце) (м. Одеса)

2015 рік

Регіональний конкурс хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі" (І місце - ІІІ вікова категорія, І місце - І вікова категорія) (м. Миколаїв)

Ювілейний концерт народного ансамблю танцю "Золотий колос" 25 років

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Дитячі канікули у світі талантів", "Молода гвардія" (І місце)  (м. Одеса)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості "Краса і гордість козацбкого краю" (І місце) (м. Запоріжжя)

Регіональний конкурс народної хореографії "Верховинця степова криниця" (ІІ місце) (м. Каховка)

Переможці відбіркового туру Регіонального конкурсу сюжетного танцю "Чарівний башмачок"

2016 рік

Учасники звітного концерту району в рамках 25-річчя України "Є хліб - є життя"

Міжнародний конкурс дитячої та юнацької творчості "Одеса зустрічає друзів" (І місце) (м. Одеса)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Морські зірки"( І, ІІ місце; Гран-прі - гопак) (смт. Коблеве)

Регіональний конкурс сюжетного танцю і малих форм "Чарівний чобіток" (І місце) (м. Очаків)

ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Чорноморський зорепад" (І місце) (м. Одеса)

Лиманський фестиваль дитячої творчості, розвитку та спорту "Оксамит Ривьєри" (І місце) (м. Одеса)

Учасники святкування Дня м. Миколаєва в рамках 25-річчя незалежності України

Коментарі  

# Андрій 30.12.2013, 11:27
Так тримати!!! ;-)

Зареєструватися, щоб мати можливість залишати коментарі.

Вгору