Шановні відвідувачі "Очаківщини", хто небайдужий до історії та новин району, сайт безкоштовно опублікує любі Ваші матеріали, зі збереженням авторського права.
Запрошую до співпраці всіх, як професіоналів, так і аматорів.



Зміст статті

Зараз ви маєте почути аналіз нашої роботи за 2007 рік. Хоча, якщо вже принципово, то оцінку роботі районного радіо маєте давати ви, шановні радіослухачі. І ми завжди дуже раді, коли ви не тільки підказуєте якісь цікаві теми, дякуєте нам за якусь інформацію, а навіть (чого гріха таїти?) виправляєте наші фактичні або мовні помилки.

Тому мета нашої сьогоднішньої передачі – нагадати вам про те, що ви чули від нас протягом 2007 року, спробувати самим максимально об’єктивно оцінити свою роботу, окреслити перспективу на 2008 рік і поділитися з вами своїми проблемами та досягненнями. Недарма ж кажуть у народі: ”Гуртом і батька добре бити.” Хтозна, можливо хтось з наших радіослухачів і підкаже нам, як можна вирішити наші проблеми, як зробити наші передачі ще цікавішими для вас. Тому що в кінцевому підсумку, про що б ми не говорили, всі наші передачі ми робимо тільки для вас, наші шановні радіослухачі.

Отже, спочатку кілька красномовних цифр. За 2007 рік районне радіо підготувало та випустило 198 чергових радіопередач та 77 госпрозрахункових.

Головними їх героями були жителі Очаківського району, люди, які своєю сумлінною працею покращують наш з вами добробут. Зокрема, в портретній галереї ”Люди твої, Очаківський край” ми розповідали про фермера з Кам’янки Салія Віктора Михайловича, фельдшера з Василівки Наталію Анатоліївну Фаль, , керуючу виноградарським відділком з Парутиного Любов Костянтинівну Лебідь, головного бухгалтера СГЗАТ ”Колос” Раїсу Пилипівну Коновалову, начальника мехзагону з Рівного Ситниченка Миколу Васильовича, Шоту Акакійовича Звіададзе, завідуючого майстернями с. Куцуруб, фермера з Дмитрівки Кусковського Миколу Володимировича та інших.

Цікава ситуація. Як кажуть, чим далі в ліс, тим більше дров. Чим більше ми розповідаємо про трудівників Очаківщини, тим більше поле діяльності для нас розкривається попереду. Говоримо про Шоту Звіададзе, а куцурубчани одразу ж роблять нам зауваження:»А чому ви не розповісте про Євгена Андрійовича Скрипника? Чи у нас в районі так багато заслужених працівників сільського господарства? Не встигає вийти в ефір передача про фельдшера з Василівки Наталію Анатоліївну Фаль, як в наших планах (з вашої ж подачі) з’являються імена Алли Свиридівни Блик, головного лікаря Парутинської СДЛ, Тамари Симонівни Лисенко, завідуючої відділенням переливання крові ЦРЛ, Григорія Івановича Копачинського, відомого всім очаківцям лікаря нашої лікарні.

Розповідаючи про головного бухгалтера СГЗАТ «Колос» Раїсу Пилипівну Коновалову, сама дивуюся: які ж багаті цікавими людьми ось ці невеличкі села Острівської сільради: і голова правління А. П. Бурбело, і його дружина, вчитель зарубіжної літератури О. Є.Бурбело, і директор школи І. І. Осинчук, і головний економіст Юлія Андріївна…. Це тільки ті, з ким я особисто знайома. А скільки ж там ще людей, розповідь про яких буде (сподіваємось) дуже цікавою для всіх. Ми розповідали вам про парутинського коваля Михайла Кочмара. А в Парутиному ж що не людина – то тема не тільки для передачі, а і для цілого роману. Це і голова правління М. Ф. Височенко, і сільський голова В. П. Несенко, і зав. відділку С.Т.Осавулко, і завуч місцевої школи О. Д. Дудкіна, і зав. сільським центром Раїса Сметана… Я вже просто боюся перелічувати далі. Щоб розповісти про всіх, Парутинській сільраді треба започаткувати на районному радіо власну сторінку. Та й тоді ми б не встигли за рік про всіх розповісти.

Зареєструватися, щоб мати можливість залишати коментарі.

Вгору